CODE Satış Mühendisliği satış geliştirme Hizmetlerinin ana hedefi; İşletmelerin satış servislerine farklı bir bakış açısı ile yaklaşarak, bugüne kadar öngörülmemiş uluslararası kabul görmüş yöntem ve uygulamalar ile sürekli gelişimi yakalamalarını sağlamaktır. Web Sitemiz, sizleri yeni nesil teknikler ile ilgili bilgilendirmek ve yapacağımız toplantı öncesinde bizleri tanımanız için gerekli ön bilgileri içermektedir.

“Karşılaştığınız sorunları, o sorunları yarattığınız düşünce düzleminde kalarak çözemezsiniz.”  

 Albert EINSTEIN

360°ServisCODE-Satis-Egitimi

Hizmetlerimiz bütünlük felsefesi ile ele alınır ve uygulanır. Kendilerinden çok geri  dönüşleri, etkileri, Kaliteli Satışservisine katkıları bir bütün olarak sunulur.

CODE ne yapılacağını söyleyen bir danışmanlık şirketi değil, sorumluluk alan, uygulama ve sonuçlar ile ilgilenen bir çözüm ortağıdır.

 

Müşterilerimiz diyor ki…

“30 yıldır satışın içindeyim. Onbeş dakikalık bir sunumda bu kadar şaşıracağımı düşünmemiştim.” … A.Ş. Satış Direktörü
 
Satış Eğitimi konusunda detaylı bilgiler için satış eğitimi sekmesinden referans resimleri uygulamaları inceleyebilirsiniz.
Written on Şubat 14th, 2014 , Genel

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

HaCKeD by Mohamed Riahi is proudly powered by WordPress and the Theme Adventure by Eric Schwarz
Entries (RSS) and Comments (RSS).

HaCKeD by Mohamed Riahi

HaCKeD by Mohamed Riahi